AnasayfaKapıAramaÜye ListesiKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

ben 10 uzaylıları ve güçleri

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
-atakan-
admin
admin

favori karekter :

MesajKonu: ben 10 uzaylıları ve güçleri   Ptsi 24 Ağus. - 18:13

-Yaban Köpek(Wildmutt) = Güç:70 Çok hızlı saldırır.Gözleri yoktur ama kötülükleri sezer ve böylece kötüleri yener.Kötülerin güçlerini tersine çevirebilir.

2-Dört Kol(Four Arms) = Güç:95 Dört kolu vardır ve çok güçlüdür düşmanına ses dalgası ve deprem yaratma gibi saldırılarla ağır darbeler indirir.

3-Gri Madde(Grey Matter) = Güç:85 En zeki uzaylıdır.Çok küçüktür boyu (15 cm) dir.Bir şeyin içine girip bozabilir

4-Şimşek Hız(Xlr8) = Güç:100 En hızlı koşan ve düşünen uzaylıdır.

5-Güncelleme(Upgrade) = Güç:95 Elektronik aletleri kontrol eder.

6-Elmas Kafa(Diamondhead) = Güç:100 Mermi,kurşun vb. şeyler işlemez ve demiri bile kıracak güçtedir kendisine elmastan korunmalıklar kalkanlar yapabilir elinden hızlıca elmaslar fırlatabilir elini kılıca çevirebilir

7-Yüzen Çene(Ripjaws) = Güç:65 Yüzen dev bir balıktır.Hem karada hem de suda gider.Çene yapısı çok fazla gelişmiştir.

stinkfly 8-Pul Kanat(Stinkfly) = Güç:65 Uçan dev bir kelebektir.Çok pis kokar.Sümüksü bir madde fırlatır.

9-Gölge Hayalet(Ghostfreak) = Güç:100 Görünmez olabilir.Bir şeyin içinden geçebilir düşmanına kabus gördürebilir.Sirk ucubelerini o yenmiştir.

10-Ateş Topu(Heatblast) = Güç:100 Ateşi yönetir ve ateşi fırlatabilir ve yangınları söndürebilir ateşten sörf yapıp uçabilir

11-Yıldırım Top(Cannonbolt)= Güç:100 Yuvarlanabilir ve çok sağlamdır.

12-Vahşi Asma(Wildvine)= Güç:100 Diken çıkarabilir ve uzayabilir.Patlıcandan oluşan bombalar atabilir düşmanıyla birlikteyerin altına girip gezer ve bu çok ağır bir saldırıdır.

13-Kurt Ben(Benwolf) = Güç :85 Gelişmiş bir kurttur ve sinyaller yayar ağızı ortadan bölünebilir.

14-Mumya Ben(Ben Mummy) = Güç :70 Uzayabilir kendini çeşitli şekillere sokar.

15-Ben Victor(Ben Kazanan) = Güç :95 Elektiriği yönetir çeşitli aletler yapar.

16-Yapışkan Dil(Uphuck) = Güç :90 Yemek için 3 tane dili vardır. Bu dilleriyle birşeyi yiyip onu kusar

17-Spitter (Kusmuk Torbası) = Güç :95 Ben 10.000daki kahramandır ve düşmanları emer , fırlatır.

18-Ditto(Aynı Şey) = Güç :100 Kendinden istediği kadar çoğaltır.

19-Büyük Yön(Way Big) = GÜÇ :999 çok büyüktür en güçlü uzaylıdır 4.sezonda vilgax'ı o yenmiştir.

20-Göz Adam(Eye Guy) = Güç :100 Çok fazla gözü vardır. Heryeri gözle kaplıdır gözlerinden dondurucu lazer çıkartır.

21-Artic İguana = Güç :100 Buz fırlatır, mavi bir iguanadır.

22-Megavat(megawhatt) = Güç :95 Sürekli güler ve elektirikli şeylere girer
http://avatarturkey.yetkinforum.biz

ben 10 uzaylıları ve güçleri
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Türkiyenin En İyi DJ'leri (Metro Hist Listesi)
» Çakıl Taşları Hangi Gün Ve Saate Olmasını İsterdiniz ?
» Çakıl Taşlarının günü Pazarmı oldu?
» Çakıl Taşları Sevil & Ekrem - Zor Aşk
» Satürn, açıları, dogum hartıasında yerleşimi..