AnasayfaKapıAramaÜye ListesiKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

onmitrix nedir

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
-atakan-
admin
admin

favori karekter :

MesajKonu: onmitrix nedir   C.tesi 19 Eyl. - 11:33

Omnitrix [değiştir]Omnitrix , Azmuth adlı bir galvan tarafından evrene barış gelmesi ve insanların diğer türlerin nasıl yaşadığını anlamaları için yaratıldı. Ama Vilgax gibi kötüler onu bir uzaylı ordusu yaratıp evreni ele geçirmeye yarayacak bir slah olarak görüyor.Ve omnitrix ile ordu kurmayı planlıyor.

Nasıl Çalışır? [değiştir]Ben yaratık moduna geçmek için Omnitrix'in altındaki bir düğmeye bastığında açılır Ben kapağı çevirerek doğru yaratığı seçer ve küçük bir vuruşla yerine yerleştirir. Omnitrix seçilen yaratığın DNA'sını Ben'inkiyle karıştırdığında Ben seçtiği uzaylıya dönüşür. ve eğer turuncu bir ışık yayık yeşil olursa dönüştüğü uzaylı birkaç uzaylıya dönüşüp başka bir uzaylıya dönüşür. örnek: pulkanat yaban köpek elmas kafa ve en sonu gri madde. Ama 10 uzaylıyı unutmayalım kankalar

Güçleri [değiştir]Omnitrix, Dörtkol ve Ateş topu gibi bir sürü müthiş uzaylı yaratığın DNA bilgilerine sahip. Böylece Ben, Omnitrix kolundayken 10'ar dakikalık sürelerle bu uzaylılara dönüşebiliyor. Temas sağlanan bazı uzaylıların DNA bilgilerini hafızasına alıp sonradan bu uzaylıya dönüşmeye de imkan verebiliyor. Ayrıca, birisi onu yerinden çıkarmaya çalıştığında Omnitrix, korkunç bir enerji patlaması yaratır.

Nasıl Kontrol Edilir? [değiştir]Omnitrix'in üzerinde şifre girmeye yarayan dört tuş vardır.Çeşitli şifreleri girerek bir sürü değişik uzaylı formu keşfedilebilir. Ama eğer Ben ana kontrol şifresine girirse istediği süre boyunca bir yaratık olarak kalabilir ve Ben yalnızca düşünmekle şekil değiştirebilir. ve çıkarıp yeniden taktığında değişir ve daha iyi olur

Arızalar [değiştir]Omnitrix her zaman kendinden bekleneni yapmayabilir. Azmuth'un geliştirdiği güvenlik önlemleri yüzünden, bazen Ben'i yanlış bir yaratığa dönüştürür, ansızın kapanıverir ya da hiç çalışmaz.

http://avatarturkey.yetkinforum.biz

onmitrix nedir
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» sevinç nedir?
» Tecktonik nedir ?
» Anime nedir..........(Tarihi gelişimi)
» Uprock Nedir?
» Buyruk nedir?